Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Smołdzino – na sprzedaż i na wynajem Smołdzino

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Obiekt noclegowy, ul. Leśna

Smołdzino,pomorskie

7 599 000 zł878,01 m² 8 654,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja: na sprzedaż: nowoczesny hotel - gotowy, w pełni zautomatyzowany - gotowy biznes do przejęcia. ocena Booking 9,6/10 ocena Google 4,7/5 Atrakcyjna oferta dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia(Smołdzino + 24 km)

905 648 zł49,22 m² 18 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia(Smołdzino + 24 km)

1 133 407 zł60,61 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rzemieślnicza

Wyścigi,Sopot(Smołdzino + 20 km)

60 zł/m²203,34 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową w nowoczesnym biurowcu w Sopocie. Powierzchnia gotowa do użytku. Lokalizacja: budynek usytuowany blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Spacerowa

Osowa,Gdańsk(Smołdzino + 23 km)

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 29 m , położony na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Lokal znajduje się w ciągu handlowym, w obiekcie o ugruntowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdańsk(Smołdzino + 23 km)

97,43 zł/m²82,11 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ustawny i przestronny lokal usługowy w stanie deweloperskim na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji gdańskiego Śródmieścia - bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²78 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~78m2 na nowo powstającym osiedlu "solano". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Wielkopolskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia(Smołdzino + 24 km)

97 zł/m²206,06 m² 19 988 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy idealny m.in. na restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²200 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal usługowy położony na parterze budynku z 2021 roku, zaprojektowany z myślą o biznesach, które chcą być widoczne i łatwo dostępne dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Jasień,Gdańsk(Smołdzino + 23 km)

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu długoterminowego w pełni funkcjonującą Stację Kontroli Pojazdów o powierzchni 150 m . Obiekt wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Klonowa

Wrzeszcz Górny,Gdańsk(Smołdzino + 23 km)

60 zł/m²50,52 m² 3 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.