Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Bohaterów Warszawy

Bohaterów Warszawy, Smołdzino, pomorskie

  • 350 000 zł
  • 38 m²
  • 9 210,53 zł/m²

Zdjęcie

Wioleta Jabłońsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bohaterów Warszawy

Bohaterów Warszawy, Smołdzino, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

350 000 zł

38 m²

9 210,53 zł/m²

Dom, ul. Bohaterów Warszawy

Zaktualizowane: 19 maja 2026

350 000 zł 38 m² 9 210,53 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
602 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

602 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (9 210,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 38 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2020
  • Działka: 602 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-391/5569/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapozna się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej domkiem całorocznym w urokliwej miejscowości Smołdzino zaledwie 5 km od plaży w Czołpinie.
Ładnie zagospodarowana działka o powierzchni 602 m²idealna jako gotowa inwestycja rekreacyjna. Nieruchomość zabudowana jest funkcjonalnym, ocieplonym domkiem, dzięki czemu nowy właściciel może korzystać z niej od razu, bez potrzeby jakichkolwiek dodatkowych prac budowlanych. (...)

Agent

Wioleta Jabłońska

516 875...

516 875 442

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioleta Jabłońska

516 875...

516 875 442

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioleta Jabłońska

Zostaw telefon, oddzwonimy